Info o Seat Ibiza Cupra TDi 160

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Info o Seat Ibiza Cupra TDi 160

Příspěvek od Hondo_TDi » 03 črc 2010 14:19

http://autobazar.avizo.cz/seat-ibiza-1. ... 56665.html" onclick="window.open(this.href);return false; Z tohoto auto jsem byl hodně zklamán :-( ,sliboval mi po telefonu že auto je uplně supr,že je to perfektní auto za ty prachy atd.. *jokingly* předek pravý bok a zadek bouraný! ,kufr vyvařeny a vystríkaný bodičkem,nedosedá kapota,posunutý motor,hadice od intercoleru nějak pomačkane,to same palivový fitr a tlumič,právý bok amatersky nastříkany a vykitovany,prah diravý zhnilý neni original nedoseda,o interieru ani nemluvim.. říkal že sleví tak 5tisíc víc ne,takže chlapi je to zbytečné si myslím tam vůbec jezdit a ztrácet čas,jen chci poradit jestli bude mit někdo konkrétně o toto auto zájem.. :-)
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

Uživatelský avatar
catdavid
Příspěvky: 1073
Registrován: 18 bře 2009 17:42
Bydliště: Olomouc

Re: Info o Seat Ibiza Cupra TDi 160

Příspěvek od catdavid » 03 črc 2010 22:36

Taky vím o jednom co se na jednu Cupru byl kouknout :-x
Je to přesně tak jak pišeš u nás se prodávají většinou mrdky a vyplatí se jezdit ven.
Chceš-li závodníkem býti, musíš čip od TDIFun míti.
GII-PD 96kw -úprava+soft TDIFUN 254ps/490Nm
Tel:603742155 cat.david@seznam.cz

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o Seat Ibiza Cupra TDi 160

Příspěvek od TDIfun » 04 črc 2010 09:18

Auto znam. katastrofa.Taky jsme se byly divat. navic olej na podvozku, malo vody, vruty z budiku skrz palubovku *jokingly* jeste je jedna v PL, v daleko hezcim stavu ...
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
marena tdi
Příspěvky: 281
Registrován: 03 čer 2009 11:51

Re: Info o Seat Ibiza Cupra TDi 160

Příspěvek od marena tdi » 04 črc 2010 11:28

TDIfun píše:Auto znam. katastrofa.Taky jsme se byly divat. navic olej na podvozku, malo vody, vruty z budiku skrz palubovku *jokingly* jeste je jedna v PL, v daleko hezcim stavu ...
presne tak.uplna katastrofa.nemluvim o tech super odklonech na predni naprave.nejhorsi je asi to ze sam majitel -mlady kluk o tom asi nevedel.koupil to s bazaru kde jim skocil na ty jejich kecy a jak jsme prisli a zacli to hanit tak se nestacil divit.hlavne ten krasne tahany pravy sloupek .je ale docela maras ze i po tom co jsme mu rekli o aute porad mele svoje .-jak je auto super stav za ty penize.uprimne ani za 100 tis.kč by mne to neoslovilo.v kazdem pripade vyhnout se obloukem tomuhle vraku *stop* jo a nam to nabizel za 200 tis.kč
Felicie

Uživatelský avatar
dudu
Příspěvky: 326
Registrován: 13 bře 2009 09:28
Bydliště: CZ

Re: Info o Seat Ibiza Cupra TDi 160

Příspěvek od dudu » 04 črc 2010 17:51

VÁS TY IBIZI NĚJAK BEROU
moja by tu SPORT možná dala do světa

mělo to aspon brzdy ala Cupra nebo jenom červená barva jak vzadu [:-}
ibi ASZ,lenon ARL, cordoba wrc SDI, ibi 1.2 12v ,C3 1.4 hdi , Fiat 128 A 2x atd......

Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o Seat Ibiza Cupra TDi 160

Příspěvek od Hondo_TDi » 05 črc 2010 00:42

dudu píše:VÁS TY IBIZI NĚJAK BEROU
moja by tu SPORT možná dala do světa

mělo to aspon brzdy ala Cupra nebo jenom červená barva jak vzadu [:-}
Váha auta a motor ;-) a ty brzdy nevim jak ale Cupra se mi zda že nebyli ale to bych kecat.. :-)
Naposledy upravil(a) Hondo_TDi dne 05 črc 2010 01:39, celkem upraveno 1 x.
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o Seat Ibiza Cupra TDi 160

Příspěvek od Hondo_TDi » 05 črc 2010 00:50

marena tdi píše:
TDIfun píše:Auto znam. katastrofa.Taky jsme se byly divat. navic olej na podvozku, malo vody, vruty z budiku skrz palubovku *jokingly* jeste je jedna v PL, v daleko hezcim stavu ...
presne tak.uplna katastrofa.nemluvim o tech super odklonech na predni naprave.nejhorsi je asi to ze sam majitel -mlady kluk o tom asi nevedel.koupil to s bazaru kde jim skocil na ty jejich kecy a jak jsme prisli a zacli to hanit tak se nestacil divit.hlavne ten krasne tahany pravy sloupek .je ale docela maras ze i po tom co jsme mu rekli o aute porad mele svoje .-jak je auto super stav za ty penize.uprimne ani za 100 tis.kč by mne to neoslovilo.v kazdem pripade vyhnout se obloukem tomuhle vraku *stop* jo a nam to nabizel za 200 tis.kč
Taky jsem mladý kluk :-P ale na ty jeho chytré kecy jsem neskočil *jokingly* jen mě zajímalo jak to vypadá,TDIfun mi radil ať se podívám po Ibize s tímhle motorem,ale už z dojmu že to je Cupra tak ten interiér :-! takže budu se dívát raději po nějakém pěkném Leonu s motorem ARL. :-)
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o Seat Ibiza Cupra TDi 160

Příspěvek od Hondo_TDi » 05 črc 2010 01:01

A když už jsem u toho tady stím Leonem máte nějaké zkušenosti? *jokingly* http://tipcar.cz/seat/seat-leon-1.9tdi- ... 90076.html" onclick="window.open(this.href);return false; pojedu se během týdne na něho podívat ale je to až v Brně právě tak ať nejedu zbytečně. :-) ale je nějaký divný, nárazníky z Cupry R to vypadá ty výfuky taky nejsou origo,ty najeté kilometry taky nevím no,volal jsem mu ptal jsem se ho co to tam je napsané za Kw řikal že to je asi chipnuté že origo to není,interier Top sport,a ty páté dveře se mi taky nějak nezdají úplně čisté žádne označní (nálepka Leon,TDi atd..),ta kapota se mi zdá že ma jíný odstín takový do modra podle blatníku ale možna to mate to světlo takže nevim,ta Ibiza na fotkách taky vypadala dobře docela ale skutečnost byla jiná *jokingly*
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

Uživatelský avatar
catdavid
Příspěvky: 1073
Registrován: 18 bře 2009 17:42
Bydliště: Olomouc

Re: Info o Seat Ibiza Cupra TDi 160

Příspěvek od catdavid » 05 črc 2010 08:41

Už jenom podle toho ošoupaného volantu počitej tak 180tis KM!Zajeď si radši ven pro ibu cupru,tohle je těžká mrcha. ;-)
Chceš-li závodníkem býti, musíš čip od TDIFun míti.
GII-PD 96kw -úprava+soft TDIFUN 254ps/490Nm
Tel:603742155 cat.david@seznam.cz

Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Info o Seat Ibiza Cupra TDi 160

Příspěvek od Hondo_TDi » 05 črc 2010 11:49

catdavid píše:Už jenom podle toho ošoupaného volantu počitej tak 180tis KM!Zajeď si radši ven pro ibu cupru,tohle je těžká mrcha. ;-)
Tak jako třeba i v Německu nebo v Italii atd.. mužu narazit na to samé přece :-) ,a nikoho kdo dováží auta tak moc neznám :-( motorky jo ale auta ne..
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

Odpovědět