Sháním příčný motor TDi (funkční) na projekt

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Sháním příčný motor TDi (funkční) na projekt

Příspěvek od Hondo_TDi » 17 srp 2010 23:20

Jestli se někomu doma nějaký válí tak kdyžtak napište.. :-) ale za rozumnou cenu :-[
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

Libang
Příspěvky: 4
Registrován: 20 úno 2010 13:01

Re: Sháním příčný motor TDi (funkční) na projekt

Příspěvek od Libang » 31 srp 2010 09:12

mam kompleti 1Z ale to ti asi bude k nicemu kvuli pistum , leda ze by jsi je vymenil ;)
TDI ...

Uživatelský avatar
marena tdi
Příspěvky: 281
Registrován: 03 čer 2009 11:51

Re: Sháním příčný motor TDi (funkční) na projekt

Příspěvek od marena tdi » 31 srp 2010 11:28

co to je rozumna cena? motor mam.
Felicie

Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním příčný motor TDi (funkční) na projekt

Příspěvek od Hondo_TDi » 02 zář 2010 09:53

marena tdi píše:co to je rozumna cena? motor mam.
A jaký?Typ..
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

Uživatelský avatar
marena tdi
Příspěvky: 281
Registrován: 03 čer 2009 11:51

Re: Sháním příčný motor TDi (funkční) na projekt

Příspěvek od marena tdi » 03 zář 2010 08:27

se svoji AGR. sel jsem s vykonem nahoru a chtel jsem mit bezpecny motor tak ze jsem si poskladal uplne novy s PD dilu.muj stary motor je v naprostem poradku a naposledy jsem s nim odbrzdil 185 ps.zadna spotreba oleje.
Felicie

Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním příčný motor TDi (funkční) na projekt

Příspěvek od Hondo_TDi » 05 zář 2010 13:58

marena tdi píše:se svoji AGR. sel jsem s vykonem nahoru a chtel jsem mit bezpecny motor tak ze jsem si poskladal uplne novy s PD dilu.muj stary motor je v naprostem poradku a naposledy jsem s nim odbrzdil 185 ps.zadna spotreba oleje.
No a cena?
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

xanhast
Příspěvky: 41307
Registrován: 07 led 2024 11:51

Re: Sháním příčný motor TDi (funkční) na projekt

Příspěvek od xanhast » 07 led 2024 17:14


xanhast
Příspěvky: 41307
Registrován: 07 led 2024 11:51

Re: Sháním příčný motor TDi (funkční) na projekt

Příspěvek od xanhast » 01 úno 2024 15:43

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

xanhast
Příspěvky: 41307
Registrován: 07 led 2024 11:51

Re: Sháním příčný motor TDi (funkční) na projekt

Příspěvek od xanhast » 02 dub 2024 05:54


Odpovědět