CHF vs. ostatní

Odpovědět
Uživatelský avatar
HANZTD
Příspěvky: 858
Registrován: 22 bře 2009 12:33
Bydliště: ÚSTÍ NAD LABEM
Kontaktovat uživatele:

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od HANZTD » 22 zář 2010 13:21

PŘESNĚ , VŠICHNI JSME OD TDI TAK UŽ DOST @= A JA SE S NIKYM PRÁT NEMUŽU ,JSEM NEBEZPEČNEJ I SAM SOBĚ :D :D ALE TA KRČMA ZNÍ ZAJÍMAVĚ *drink* *thumbs up* :-P
OI 66 AGR rv 97 4x4 SEDAN NESERIE ! POWERED BY Já + TDIfun + TDIgarage ! :\'(
T5 77 AXB rv 04 2x4 LÓ0NG NESERIE ! POWERED BY Já + TDIfun + TDIgarage ! :\'(
PC NEANDRTÁLEC 774634483 hanzoctavia@seznam.cz

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od Indi » 22 zář 2010 14:36

kamilgttdi píše:Indi sorry ze jsem reaguju ale tady se uz pere hodne spinave pradlo......ja myslim ze nikdo neni tak dokonaly aby neudelal nejakou botu.......vis to sam a znas problematiku TDI uprav......co se tyce me take jsem kolikrat udelal chybu to se stava a hlavne se tim clovek uci........koukni se napred na svou praci jestli je vse ok.....jestli jsi opravdu nekdy neudelal nekde chybu......myslim ze u Medoura nebylo vse 100% a o tom jsem se mohl presvedcit sam osobne.....tak prosim neber to jako dohadovani ode me nebo nejakou urazku klidne to zmas ale stoji to za uvahu ale tohle uz hranici s moralnim souzitim obcanu.....opravdu vychazis pouze z internetoveho klaboseni, urazky atd.....takze urcite ver ze pokud nekdy ty nekoho pospinis bude spinit i on tebe a bude to vsechno uplne v prdeli......opravdu to neber jako nejakou narazku..pisu v miru
Právě proto jsem tu neuvedl konkrétní případy a psal jsem o dotyčné osobě.
Co se týka Meďoura, tak se to už řešilo a chybu jsem uznal, nicméně i tak vyhrál Drag cup.
Ano chybu může udělat každý, s tím plně sohlasím. Ani já nejsem neomylný a nikdy jsem to netvrdil.
Řešila se tu přehnanáná agrese pana MVoleska, bany, mazání přízpěvku a atd. nic víc.
Jinak se neboj, není to z internetového klábosení, vím jaký MVolesko je z vlastní zkušenosti :-(
a nenecháme do sebe permanentně kopat. Je opravdu velký rozdíl někoho špinit a nebo poukázat na jeho
dlouhodobě špatnou práci.
TRPĚLIVOST DOŠLA.

PS: Pokud někdo napíše přízpěvek v tomle stylu není důvod ho mazat.
Kritiky a případné konfrontace se nebojím.

Jinak proti hospodě nic nemám, už jsem dlouho nikde nebyl pořádně zapařit *drink* :-P
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

Uživatelský avatar
Rob187
Příspěvky: 87
Registrován: 16 bře 2009 11:28
Bydliště: Jeseníky
Kontaktovat uživatele:

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od Rob187 » 22 zář 2010 15:30

já jsem taky pro si někde pořádně s partou dobrých kluků ožrat hubu *drink*, ale jak to tady sleduji a nestačím se divit!!. To, že vozím na autě nápis TDIfun a nevyhrávám sprinty, tak za to se teda nestydím a myslím, že i fun může byt v klidu. Na to, že mám auto v plné náloži, těžké kola, dvě autosedačky jsem zajel podle mě ve Výškově celkem solidně a to bez kouře. Když budu chtít auto vyloženě na sprinty, jek tam měla tvdá většina, tak to určitě Touran nebude, ale mám to na běžné ježdění ( cca 50 tis ročně ) a sprinty beru jen jako koníček. Píšu to jen proto, že jsem si někde přečetl příspěvek Mvoleška a nasraly mě ty keci, že auta s reklamou funa jezdi někde na konci a myslím, že Proche, nebo jak si říká, by měl taky trochu hodit spátečku ( časy na blití atd.) s jeho výsledky???? no nevím...........pojel ho i náklaďák :D :D :D :D :D :D
2,O Tdi AZV, soft TDIfun, EGR off, KN filtr, 189 PS/455 Nm

Uživatelský avatar
Hoblik
Příspěvky: 133
Registrován: 30 dub 2009 11:23
Bydliště: FM
Kontaktovat uživatele:

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od Hoblik » 22 zář 2010 20:56

ja uz to nekomentuju, proste jsem ubozak č. 3 :)a mam z toho prdel ]:->

Uživatelský avatar
Netfinity
Příspěvky: 54
Registrován: 16 bře 2009 10:41
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od Netfinity » 22 zář 2010 21:34

Nj. Moc se ti nezadarilo. Si tahnul drapka v zavesu za sebou. Ale obdivuji tve snazeni a vytrvalost jezdit sprinty s autem v maximalni vybave. Taky to nekdy zkusim abych vedel jak si to me oooo vede mezi ostatnimi.
Audi Allroad Quattro 2,5TDi V6 132kW, r.v.2002 | SW by TDIfun | zbytek v čisté sérii

Uživatelský avatar
Rob187
Příspěvky: 87
Registrován: 16 bře 2009 11:28
Bydliště: Jeseníky
Kontaktovat uživatele:

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od Rob187 » 22 zář 2010 21:52

pro mě zadařilo.............na to auto je to maximum ;-)
2,O Tdi AZV, soft TDIfun, EGR off, KN filtr, 189 PS/455 Nm

jajic
Příspěvky: 102
Registrován: 13 čer 2010 12:27

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od jajic » 23 zář 2010 00:10

Hoblik píše:ja uz to nekomentuju, proste jsem ubozak č. 3 :)a mam z toho prdel ]:->

....a č.1 budu sím jáááá ]:->

Uživatelský avatar
marena tdi
Příspěvky: 281
Registrován: 03 čer 2009 11:51

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od marena tdi » 23 zář 2010 08:30

tak ja se budu muset taky uz pridat .ubozaček 2 *tired*
Felicie

Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od TDIPOWER » 23 zář 2010 09:06

Přesně tak! Proč někdo vytahuje konkrétní věci!
Že jsem měl sliky???? No a? To dvojkoly dělávaj, ne?
Že jsem sundával filtr? No a? CHF sundává výfuky....
Prostě jsem chtěl mít co nejlepší čas!

A ty kecy s popraveným turbem??? Total nesmysl! Jo, nasálo to bez filtru něco a udělalo otlak na komprsorové vrtuli. Turbo plně funkční! Mám ho v garáži!!! Z Mimoně jsem bez problémů odjel a jezdil až do výměny turba za jiný typ. Vyfotím a dám sem foto.....jen aby si někdo nemyslel, že jsem někdy na sprintech popravil turbo. NIKDY!!!!

To jen "tonoucí se stébla chytá", protože chce házet špínu, ale nemá nic konkrétního, co by ukázalo naši špatnou práci!

Opakuju - nikdy mi v rámci sprinů na autě nic neodešlo, včetně turba, které v průběhu posledních asi dvou let MV tak třikrát vytáhnul!!! Kromě klouzající spojky teda....

Opět nikoho nešpiním. Jen nesnáším, když někdo lže a vytýká ostatním věci, které sám běžně praktikuje!

Takže ještě jedno zadupání a sepíšu seznam konkrétních případů, kterých jsem byl OSOBNĚ SVĚDKEM ( ne od klávesnice *jokingly* )a které MVolesko zku...il a vyvěsím to všude, kde se dá! Schválně, kdo si myslíte že by měl delší list? 8-) ;-)


Ale opravdu bych se k tomu snížil jen velmi nerad, takže prosím, pokud do nikoho nedupu, dejte mi svátek!
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od TDIfun » 23 zář 2010 11:05

Miro, tebe to nejak zvedlo ze zidle :-o tolik prispevku. *thumbs up*
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Odpovědět