CHF vs. ostatní

Odpovědět
Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od TDIPOWER » 23 zář 2010 11:07

Tak vo..e ...... v klidu si žiješ, nic neřešíš a najednou se dovíš od známých, že do tebe někdo dupe.... Fakt na léčení!!! :-!
A ty fotky toho "popraveného turba" tu dám, protože blbé kecy nesnáším. Navíc jsi mu to řekl ty, že mi to něco nasálo......boooože.... :D
Ale závěr o popraveném turbu si už udělal sám.....bohužel špatný... 8-)
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

Uživatelský avatar
Netfinity
Příspěvky: 54
Registrován: 16 bře 2009 10:41
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od Netfinity » 23 zář 2010 11:19

Aspoň nám tu generuješ nové přízpěvky. Jen tak dál. Jinak zrdavim powere.
Audi Allroad Quattro 2,5TDi V6 132kW, r.v.2002 | SW by TDIfun | zbytek v čisté sérii

Uživatelský avatar
catdavid
Příspěvky: 1073
Registrován: 18 bře 2009 17:42
Bydliště: Olomouc

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od catdavid » 23 zář 2010 22:59

Já k tomu dopíšu jen tolik,že jsem zatím nedostal ban,ale byla mi zablokovaná IP adresa a i přes několik urgenci se nic nevyřešilo.Přihlasoval jsem se přes anonymní servr,ale už mě přesla chuť.To že jsem reagoval na to jak Michal kydal na powera vydrželo na chipforu 5min pak bylo smazáno a to bylo 0:30 rano.A abych si nevyskakoval byl mi smazán podpis.Na vyškově bylo fajn teda až na moment,kdy se mě zeptal meďour na to jestli jedu sprintit a já mu říkám "nemám sčím" a on "třeba na kole"! *thumbs up*
Jsem rád,že stavím auto na vrchy,ale třeba se pojedu někdy kouknout i na nějakej sprint.
Chceš-li závodníkem býti, musíš čip od TDIFun míti.
GII-PD 96kw -úprava+soft TDIFUN 254ps/490Nm
Tel:603742155 cat.david@seznam.cz

Lusťa
Příspěvky: 15
Registrován: 01 kvě 2009 19:42

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od Lusťa » 25 zář 2010 09:13

Nebyli to právě lidé z ChF, kteří se pořád zlobili, že jim někdo maže příšpěvky a reklamu?

Tohle fakt nechápu, když mě to sere jinde, proč to dělám u sebe?
Místo toho,aby byla zdravá rivalita, dopadlo to tak,že jsme se na to radši většina vysrali a teď si jezdí jenom jedna skupina proti sobě a neustále se těší z výsledků, ikdyž jsou pořád stejný a je dopředu jasný,jak to dopadne.

Hezky skončily ty TDI sprinty v ČR teda, to se musí nechat. :-! :-! :-!

Nemám vyloženě žádný nepřátele, ale jednání některých mě občas dost zaskočí......

Uživatelský avatar
Medour
Příspěvky: 101
Registrován: 23 bře 2009 20:05
Bydliště: Klobouky u Brna, Brno

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od Medour » 25 zář 2010 12:11

catdavid píše:Já k tomu dopíšu jen tolik,že jsem zatím nedostal ban,ale byla mi zablokovaná IP adresa a i přes několik urgenci se nic nevyřešilo.Přihlasoval jsem se přes anonymní servr,ale už mě přesla chuť.To že jsem reagoval na to jak Michal kydal na powera vydrželo na chipforu 5min pak bylo smazáno a to bylo 0:30 rano.A abych si nevyskakoval byl mi smazán podpis.Na vyškově bylo fajn teda až na moment,kdy se mě zeptal meďour na to jestli jedu sprintit a já mu říkám "nemám sčím" a on "třeba na kole"! *thumbs up*
Jsem rád,že stavím auto na vrchy,ale třeba se pojedu někdy kouknout i na nějakej sprint.
Nebylo to myšleno rozhodně ve zlém, pokud si to tak bral omlouvám se. Ale moc dobře víš že náš rozhovor byl veden v přátelském duchu, tudíš si myslím že si pochopil že to byla sranda :-)

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od Indi » 25 zář 2010 12:33

Lusťa píše:Nebyli to právě lidé z ChF, kteří se pořád zlobili, že jim někdo maže příšpěvky a reklamu?

Tohle fakt nechápu, když mě to sere jinde, proč to dělám u sebe?
Místo toho,aby byla zdravá rivalita, dopadlo to tak,že jsme se na to radši většina vysrali a teď si jezdí jenom jedna skupina proti sobě a neustále se těší z výsledků, ikdyž jsou pořád stejný a je dopředu jasný,jak to dopadne.

Hezky skončily ty TDI sprinty v ČR teda, to se musí nechat. :-! :-! :-!

Nemám vyloženě žádný nepřátele, ale jednání některých mě občas dost zaskočí......
S tímhle se dá, bohužel jen souhlasit *tired*
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

Lusťa
Příspěvky: 15
Registrován: 01 kvě 2009 19:42

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od Lusťa » 25 zář 2010 14:14

až se situce zlepší, nechám si postavit další TDI. Ale chci si to užívat a ne se pořád hádat.
Nevim, jak moc mě tady lidi znaj, ale dost lidí ví, že jsem do svého bejvalého golfa investoval opravdu hodně peněz a byl jsem moc rád,že mám skoro 250hp jen na naftu( samozřejmě bylo možné víc, ale proč to hnát do extrému), v tý době to zase tak moc obvyklé nebylo. Stálo mě to opravdu hodně i z toho důvodu, že absolutně nejsem znalec motorů, jen mě to bavilo a byl jsem ochotnej zaplatit jiný, aby mi s tim pomohli. Ale v jistou dobu mě to začalo srát, protože jsem přijel na sprint, nezajel jsem čas pod 14s, pouze 14.1s a už jsem měl na zádech nálepku, jakej jsem vůl,že s 250hp nezajedu pod 14s a jakej mám speciál a já nevim co ještě. Bylo to moje jediný auto, se kterym jsem i s takovym výkonem, jezdil po celý Evropě a nikdy mě nikde nenechalo.
Třeba se ještě někdy potkáme na dráze nebo aspon na pokec.....ale to by se situace musela rapidně zlepšit

Uživatelský avatar
catdavid
Příspěvky: 1073
Registrován: 18 bře 2009 17:42
Bydliště: Olomouc

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od catdavid » 25 zář 2010 19:41

Medour píše:
catdavid píše:Já k tomu dopíšu jen tolik,že jsem zatím nedostal ban,ale byla mi zablokovaná IP adresa a i přes několik urgenci se nic nevyřešilo.Přihlasoval jsem se přes anonymní servr,ale už mě přesla chuť.To že jsem reagoval na to jak Michal kydal na powera vydrželo na chipforu 5min pak bylo smazáno a to bylo 0:30 rano.A abych si nevyskakoval byl mi smazán podpis.Na vyškově bylo fajn teda až na moment,kdy se mě zeptal meďour na to jestli jedu sprintit a já mu říkám "nemám sčím" a on "třeba na kole"! *thumbs up*
Jsem rád,že stavím auto na vrchy,ale třeba se pojedu někdy kouknout i na nějakej sprint.
Nebylo to myšleno rozhodně ve zlém, pokud si to tak bral omlouvám se. Ale moc dobře víš že náš rozhovor byl veden v přátelském duchu, tudíš si myslím že si pochopil že to byla sranda :-)
Prdim na to,nic se nestalo a začalo mě to žrát až později.Zvažuji,jestli mám vůbec GII brat na sprinty.Huml to říkal dobře auto na sprinty nikdy nebude fungovat na okruhu nebo na vrchách a obráceně.
Chceš-li závodníkem býti, musíš čip od TDIFun míti.
GII-PD 96kw -úprava+soft TDIFUN 254ps/490Nm
Tel:603742155 cat.david@seznam.cz

Uživatelský avatar
dudu
Příspěvky: 326
Registrován: 13 bře 2009 09:28
Bydliště: CZ

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od dudu » 26 zář 2010 18:04

Tady to žije jak za mlada zdravím Powera a všechny ostatní naftalíny *drink*
ibi ASZ,lenon ARL, cordoba wrc SDI, ibi 1.2 12v ,C3 1.4 hdi , Fiat 128 A 2x atd......

Uživatelský avatar
cupra747
Příspěvky: 265
Registrován: 17 bře 2009 21:04
Bydliště: Nemšová,SK

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od cupra747 » 26 zář 2010 18:44

dudu píše:Tady to žije jak za mlada zdravím Powera a všechny ostatní naftalíny *drink*
teba neni...ani zaden zraz a ani tu nepises...len sa prosim ta nevyhovaraj na robotu... :-[
VW passat B6 chip D-Racing

Odpovědět