Upozorneni na pana Dohnala

Odpovědět
red snail
Příspěvky: 25
Registrován: 30 kvě 2009 19:51

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od red snail » 06 úno 2013 15:36

catdavid píše:A kdo teda inzeruje ty vstřiky dál na DP?Tohle by mě zajímalo,protože to že ty vstřiky nejsou v top stavu se zjistilo až po montáži,ale tan kdo dal na DP inzerát a chce je prodat pajkoviS,musí vědět,že jsou špatný!Mohl by jsi pajku hodit odkaz na ten inzerát?
Děkuji Petře. Přesně tohle jsem potřeboval slyšet veřejně, protože přesně tohle mi Dohnal zatajil když mi je prodával. Trysky jsou u mě a snažím se je vrátit Dohnalovi. Kdo co inzeruje na DP netuším, tam už jsem delší dobu nebyl. Takže milý Hondo, pořád budeš lhát, že to byly trysky v super stavu?
podpis

Uživatelský avatar
subz3ro_tdi
Příspěvky: 256
Registrován: 13 bře 2009 10:06
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od subz3ro_tdi » 06 úno 2013 15:40

Dotycny "dohrad" uz na DP zahladil stopy, kazdopadne inzeraty vytiahnute z Google cache vam davam sem...
inzerat1.jpg
inzerat2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Octavia Combi 1.9TDI
Audi A2 1.4TDI

red snail
Příspěvky: 25
Registrován: 30 kvě 2009 19:51

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od red snail » 06 úno 2013 15:47

Tak tohle už nechápu vůbec, si chtěl nejdřív zajistit nového kupce a pak je jako ode mě "milosrdně" vzít zpátky ?!
podpis

pajkS
Příspěvky: 4
Registrován: 04 úno 2013 21:56

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od pajkS » 06 úno 2013 16:17

Jo jo dohrad už je ASI jako prodal někomu jinýmu,inzerát už je smazanej!Takže ty trysky máš ještě doma jo Red Snail?

red snail
Příspěvky: 25
Registrován: 30 kvě 2009 19:51

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od red snail » 06 úno 2013 16:47

JO jsou u mě, nedávno se tvářil, že mi vrátí peníze a vezme si je zpátky a teď zase machruje, že mi nic nedá když jsem zveřejnil o co tu jde. Takže celkem by mi to i sedělo když nad tím uvažuju... Chtěl je prodat jinému chudákovi a vrátit mi z nich prachy...
podpis

pajkS
Příspěvky: 4
Registrován: 04 úno 2013 21:56

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od pajkS » 06 úno 2013 17:12

To fakt nechápu co je to zač když napíše TOP stav a přitom ví co je to zač!

red snail
Příspěvky: 25
Registrován: 30 kvě 2009 19:51

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od red snail » 06 úno 2013 19:26

Když to nakecal mě, proč by to nenakecal někomu jinému že...
podpis

Uživatelský avatar
Hondo_TDi
Příspěvky: 161
Registrován: 06 čer 2010 13:17
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od Hondo_TDi » 06 úno 2013 21:21

Tak prvně bylo v inzerátu nesmyslně napsáno že je repasoval TDIfun,a těď je tam napsaný Indi?A ty se tady teď TDIfunovi omlouváš?A na Indiho to teď nesmyslně svedeš?Tak snad je to pro všechny jasně pochopitelné že je to tvoje práce!!Jediný podvod kdo tu udělal jsi ty!Mě auto normálně jelo byl nový motor,trisky vyčištěné a udělaný nový soft,a dálkovou spotřebu jsem měl kolem 6 litrů a auto jelo neskutečně.To mysliš že jsem to měl ty vstřiky narvané ten půl rok v rotačce a tím sem je nějak zničil jak píšeš??Přestaň si tady na všechny otvírat bezdůvodně hubu!Mě ty vstřiky jeli do poslední chvíle a to byla Mimoň a bylo tam dost lidí co ti potvrdí že to auto jelo,z Mimoně sem ještě ujel cca 5km než se stala nehoda a od té doby se snima nic nedělalo!Pouze se rozebrali z motoru a pak si je koupil ty a ty máš problém.A že máš máš lidi a mechaniky co se ti v tom hrabou NESCHOPNÉ a NEROZUMÍ tomu za to já tí nemůžu to je tvůj boj!!Neměl jsi shahu dat je ani na stolici a ani vyčistit!Já je nechal vyčistit prevetnivně když byli venku.To že chceš ušetřit každou korunu tvůj boj!Jen pořád tvrdit že na nich nešli naladit koně,jediné co Vás napadlo dát nové těsnění.TLESKÁM *thumbs up* Nemám k tomu člověku už opravdu dál co říct!!
Seat Cordoba GT-AFN-Sprint 764,GT 1749VA,FMIC,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus-AFN-Sprint 764,powerbox
Ex VW Golf4 Higline-ASZ-GT2052,Powerplus1043,FMIC,HW Indi,SW TDIfun
Ex Seat Toledo Magnus Sport-AFN,SW TDIfun

Uživatelský avatar
marena tdi
Příspěvky: 281
Registrován: 03 čer 2009 11:51

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od marena tdi » 06 úno 2013 22:51

Hondo tak ted jsi namichnul mne.nejdrive jsi tvrdil ze jsi nic neinzeroval a na DP nejsi registrovany.ted se provali ze jsi je tam inzeroval.
za druhe.jak muzes tvrdit ze mas trysky v super stavu kdyz jsi je vyndal s motoru ktery lezel 50 metru od auta na ceste a dostal takovou ranu ze bych s neho neprodal ani sroubek.
za treti.ty trysky staly za hovno i kdyz to auto jezdilo.proste nebyly povedene.
za ctvrte .vyje... jsi s Funem uz k vuli prodeji jeho Octavky.navymyslis si pič....a pak ani nemas odvahu zvednout telefon nebo reagovat na sms.za mne jsi klesnul na tu nejnizsi moznou hranici.kdyz jsi vzpomenu jak jsem vam behal kolem prdele jak jste to rozstrelili ,ze jsem ti jeste vezl veci k tobe domu atd.. tak se biju do hlavy jakemu cloveku jsem to vlastne pomohl.
Felicie

red snail
Příspěvky: 25
Registrován: 30 kvě 2009 19:51

Re: Upozorneni na pana Dohnala

Příspěvek od red snail » 06 úno 2013 22:51

Hondo_TDi píše:Tak prvně bylo v inzerátu nesmyslně napsáno že je repasoval TDIfun,a těď je tam napsaný Indi?A ty se tady teď TDIfunovi omlouváš?A na Indiho to teď nesmyslně svedeš?Tak snad je to pro všechny jasně pochopitelné že je to tvoje práce!!Jediný podvod kdo tu udělal jsi ty!Mě auto normálně jelo byl nový motor,trisky vyčištěné a udělaný nový soft,a dálkovou spotřebu jsem měl kolem 6 litrů a auto jelo neskutečně.To mysliš že jsem to měl ty vstřiky narvané ten půl rok v rotačce a tím sem je nějak zničil jak píšeš??Přestaň si tady na všechny otvírat bezdůvodně hubu!Mě ty vstřiky jeli do poslední chvíle a to byla Mimoň a bylo tam dost lidí co ti potvrdí že to auto jelo,z Mimoně sem ještě ujel cca 5km než se stala nehoda a od té doby se snima nic nedělalo!Pouze se rozebrali z motoru a pak si je koupil ty a ty máš problém.A že máš máš lidi a mechaniky co se ti v tom hrabou NESCHOPNÉ a NEROZUMÍ tomu za to já tí nemůžu to je tvůj boj!!Neměl jsi shahu dat je ani na stolici a ani vyčistit!Já je nechal vyčistit prevetnivně když byli venku.To že chceš ušetřit každou korunu tvůj boj!Jen pořád tvrdit že na nich nešli naladit koně,jediné co Vás napadlo dát nové těsnění.TLESKÁM *thumbs up* Nemám k tomu člověku už opravdu dál co říct!!
UVEDEM SI TO NA PRAVOU MÍRU: neprodal jsi mi trysky z auta co "jelo jako prase", ale z vraku zničeném po čelním střetu, když jsi zabil toho chudáka důchodce, pokud si to Tvé svědomí ještě trochu pamatuje!!! Přesně z toho jsi mi prodal trysky, aniž bys nějak ověřil, že vůbec fungují. Chápu, že tu bliješ sračky na každého kdo příjde pod ruku, ale už se seber a uznej, že je to Tvá chyba, že jsi mi prodal něco, o čem jsi věděl, že nemusí být funkční po takovém nárazu! Nebo máš tak vygumovanou palici a nenapadlo Tě to?!
podpis

Odpovědět