Trencin 25.7 2009

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Trencin 25.7 2009

Příspěvek od TDIfun » 31 črc 2009 22:40

ani v trencine nebyly skodaaaa... to bych chtel videt... masakr cas
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Stingray
Příspěvky: 18
Registrován: 18 bře 2009 23:07

Re: Trencin 25.7 2009

Příspěvek od Stingray » 31 črc 2009 22:41

TDIfun píše:No o tech 2 sezonach na motoru bych se hadal ale i tak dobre.. a v mimoni bude na co koukat, Polaci dotahnou nejrychlejsiho Golfa TDi v PL..
nato ze vela aut v CZ uz pouziva nitro zatial casy nic moc asi preto lebo su ****** jo a k lupu konecne davaju to turbo ktore som staval special pre lupo a ktore mi ***** odmastoval v horucom luhu spolocne hlinik a ocel co sa absolutne nesmie kedze sa naleptala oska tak turbo nevydrzalo ani prd a to doslova..... ono je lahke povedat na **** ale davat tam upravenu seriu na kompresorovej strane bez toho aby sa dal nova kurva velka turbina a kurva velky kompresor ktore tam uz samozrejme boli ale kvoli ****** sa to ******** ...... som ale rad ze konecne dali na moje slovo a repasovali to najlepsie co sa tam da dat........teraz to uz ma beehacko takze mam konecne istotu ze to postavi tak ako ma byt!!!

xanhast
Příspěvky: 41307
Registrován: 07 led 2024 11:51

Re: Trencin 25.7 2009

Příspěvek od xanhast » 07 led 2024 22:20


xanhast
Příspěvky: 41307
Registrován: 07 led 2024 11:51

Re: Trencin 25.7 2009

Příspěvek od xanhast » 01 úno 2024 21:47

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо


Odpovědět