DynoDen-19.9

Uživatelský avatar
huhu
Příspěvky: 98
Registrován: 14 bře 2009 08:21
Bydliště: Ivančice

Re: DynoDen-19.9

Příspěvek od huhu » 21 zář 2009 07:55

a foto nebude? ;-) těch hostesek *jokingly* o:-)
VW GIV AGR,Sprint 764, EGR OFF, KAT OUT TDIfun HI-TECH software
VW T5 AXB 77 r.v. 07 zatím série

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: DynoDen-19.9

Příspěvek od TDIfun » 21 zář 2009 11:01

1
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: DynoDen-19.9

Příspěvek od TDIfun » 21 zář 2009 11:03

2
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: DynoDen-19.9

Příspěvek od TDIfun » 21 zář 2009 11:06

3... vic toho na forum cpat nebudu..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
Zbyšek
Příspěvky: 90
Registrován: 30 bře 2009 19:12
Bydliště: Pustiměř
Kontaktovat uživatele:

Re: DynoDen-19.9

Příspěvek od Zbyšek » 21 zář 2009 14:42

Indi píše:To Zbyšek: Ty tvoje příspěvky jsou dost mimo mísu a nelíbí se mi, pokud v tom budeš pokračovat, vykopnu tě od tud.

To ostatní: Pište k danému tématu a nedělejte mi z toho tady stupidní chat *stop*

Dyno akce se vydařila , sešlo se dost lidí, počasí skvělé a hostesky taky super ]:->
Indi mimo mísu jsi spíš ty bo tu pořád předvádíš cenzuru jak za komunistů *jokingly* já jen reagoval na haněnní akce ve Vyškově od TDI Fun jelikož váš dynopark den byl samozřejmě nejlepší, ale pokud se nepletu vždycky ste na Vyškov jezdily až tento rok ste vynechali tak buďte v klidu *kissing* Jinak mazání příspěvků mluví za vše na to seš odborník, ale uznat názor někoho cizího ( i když je z konkurence ) to ti nejde :D předpokládám že mě zas vymažeš hold to svědčí o tvé arogantnosti *thumbs up* dřív jsi aspoň poradil a něco napsal teď když sem náhodou zavítáš tak jen buzeruješ a mažeš. Takže jsem ti zas přidal práci a mužeš mazat a mazat ...
PS: ve Vyškově měřili za 500kč :-x :-x :-x (to bude asi důvod proč jsi to smazal)
jinak nic ve zlém ale Indiho prudění mě fakt už naštvalo ...

EDIT by jipi888: prosím bez úmyselného komolenia nicku.
Škoda Octavia 1960
Passat B5 TDi das auto ...
Seat Ibiza spotr TDi 170kw 450Nm

Uživatelský avatar
catdavid
Příspěvky: 1073
Registrován: 18 bře 2009 17:42
Bydliště: Olomouc

Re: DynoDen-19.9

Příspěvek od catdavid » 21 zář 2009 18:28

Jinde se taky příspěvky mažou.Měření za 500.- bylo domluvené jen pro CHF jinak cena byla jiná!Podstatný je,že lidi co přijeli jsou spokojeni a kdyby měli jet do Vyškova tak si musí přičíst cestu a vstupné!Řešíte blbosti. :-$
Chceš-li závodníkem býti, musíš čip od TDIFun míti.
GII-PD 96kw -úprava+soft TDIFUN 254ps/490Nm
Tel:603742155 cat.david@seznam.cz

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: DynoDen-19.9

Příspěvek od TDIfun » 21 zář 2009 21:09

Prvni utok jsem zaznamenal od Procheho kterej nas nazval polakama a ze jde videt jak se ladi a ze Dinopark atd, divejte se do svojich rad .. A k tomu softweru heh to si vazne myslite ze jezdim po CR a shanim sofwery od Oleska??? Zaprve pokud si to pan olesko neumi zabezpecit tak se ty softy stejne budou valet vsude a zadruhe opravdu to nemam zapotrebi.. a pro Procheho no sam jses ptal na GT20 atd.. Takze ted jsem te uz nutil hmm. Nikdo do vas nejede nikdo se o vas tam neopira, kdyby jsme byly takovy tak se budem vysmivat jak tam na jare v Mimoni stal za cele CHF Pajin sam..
To jste hrdinove.... Poprosim Brouka aby vysvetlil jak se ke mne ten program dostal, puvodne mi tvrdil ze to je od DP a at se kouknu jak to delaj a jeste jsem tenkrat volala reeshovy ale po zhlednuti jsme mu rekli ze tohle urcite od PD neni a tim to haslo... :-! :-! takze pokud je pak GTDIOD nebo jak ma ten NICK takovej kamarad s Broukem tak mi spise pripada ze ze me jen tahaly nazor atd...!!! Aby to nebylo cele naopak ze...
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
Zbyšek
Příspěvky: 90
Registrován: 30 bře 2009 19:12
Bydliště: Pustiměř
Kontaktovat uživatele:

Re: DynoDen-19.9

Příspěvek od Zbyšek » 21 zář 2009 21:42

prosím pana jipi aby provedl to co u mě v příspěvku :
EDIT by jipi888: prosím bez úmyselného komolenia nicku.
tudíž nekomolte nicky pane fune *stop*
děkuji *kissing*
Škoda Octavia 1960
Passat B5 TDi das auto ...
Seat Ibiza spotr TDi 170kw 450Nm

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: DynoDen-19.9

Příspěvek od TDIfun » 21 zář 2009 22:01

Hmm asi jo, ale prisel jsme z dily a po 6 hodinach na brzde uz mam toho docela dost a jeste tady resit takove veci me fakt nebaviiiiii.... Tak peknej vecer a uz KLID!!!!!
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
chiptuning
Příspěvky: 19
Registrován: 31 bře 2009 13:22
Kontaktovat uživatele:

Re: DynoDen-19.9

Příspěvek od chiptuning » 21 zář 2009 22:09

koukam,ze je vse pri starem zase hadky a osocovani :-(
nic mi do toho neni,ale s Broukem se znam a ten teda nema zapotrebi zkoumat cizi softy a neco na nekom vyzvidat, ba naopak by mohl rozumy rozdavat a nema s tim problem poradit / dost casto s nim neco konzultuji-protoze nedelam jen vw group /,no asi to bude tim ,ze je jako ja o generaci starsi
Drag Power

Zamčeno