Tuning Olomouc 2011

Odpovědět
alf.66
Příspěvky: 83
Registrován: 21 říj 2009 20:07

Re: Tuning Olomouc 2011

Příspěvek od alf.66 » 29 kvě 2011 12:18

GRATULUJI-krasne jizdy, snad někdy kouknu :-o

traker
Příspěvky: 20
Registrován: 11 dub 2010 17:52

Re: Tuning Olomouc 2011

Příspěvek od traker » 29 kvě 2011 13:01

Indi píše:Jak to že nejel?!!!
Jsi slepej, ta zářící Octa byla tak rychlá, že ho ani nezměřili a nebyl ani vidět.
Trochu to s těmi koňmi přehnal, musí hold ubrat :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Indy ty máš tak co říkat s těmi koňmi na cabriu co vidím v podpisu,když tě v popicich podělal golf s PP764 a VBčkem :-) hold bys měl taky ubrat a třeba někdy na těch kecech

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning Olomouc 2011

Příspěvek od TDIfun » 29 kvě 2011 13:07

traker píše:
Indi píše:Jak to že nejel?!!!
Jsi slepej, ta zářící Octa byla tak rychlá, že ho ani nezměřili a nebyl ani vidět.
Trochu to s těmi koňmi přehnal, musí hold ubrat :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Indy ty máš tak co říkat s těmi koňmi na cabriu co vidím v podpisu,když tě v popicich podělal golf s PP764 a VBčkem :-) hold bys měl taky ubrat a třeba někdy na těch kecech
Jj ubereme,,, :-) skoda ze jsi vcera nedojel.. ;-) treba priste na poradne draze 400m 8-)
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

kamilgttdi
Příspěvky: 104
Registrován: 21 zář 2009 22:54

Re: Tuning Olomouc 2011

Příspěvek od kamilgttdi » 29 kvě 2011 13:14

chlapi jen dodam......nehadejme se uz konecne nesmyslne...je jedno kdo ma kolik, casy jsou hodne vyrovnane.....gratulace vitezum.....
Skoda OCTAVIA 2.0 20v KITCAR ve vystavbe
Skoda OCTAVIA EVO2 (az bude foto rad se podelim...)

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning Olomouc 2011

Příspěvek od TDIfun » 29 kvě 2011 13:19

kamilgttdi píše:chlapi jen dodam......nehadejme se uz konecne nesmyslne...je jedno kdo ma kolik, casy jsou hodne vyrovnane.....gratulace vitezum.....
Nj ale neni poradne s kym porovnavat.. ani medour ani traker nedojeli..
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

traker
Příspěvky: 20
Registrován: 11 dub 2010 17:52

Re: Tuning Olomouc 2011

Příspěvek od traker » 29 kvě 2011 13:22

já tam včera byl :-) ale časoměřiči tam čekaly a prej pokud nepřestane pršet,tak pojedou domů a ono chcalo a chcalo,tak jsem se otočil a jel dom a ono se jelo....ale taky gratulece *thumbs up*

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning Olomouc 2011

Příspěvek od TDIfun » 29 kvě 2011 13:23

traker píše:já tam včera byl :-) ale časoměřiči tam čekaly a prej pokud nepřestane pršet,tak pojedou domů a ono chcalo a chcalo,tak jsem se otočil a jel dom a ono se jelo....ale taky gratulece *thumbs up*
Jo no, taky jsme malem odjeli.. Jit tak o 10min drive k autum, tak tam nejsem...
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

kamilgttdi
Příspěvky: 104
Registrován: 21 zář 2009 22:54

Re: Tuning Olomouc 2011

Příspěvek od kamilgttdi » 29 kvě 2011 13:23

TDIfun píše:
kamilgttdi píše:chlapi jen dodam......nehadejme se uz konecne nesmyslne...je jedno kdo ma kolik, casy jsou hodne vyrovnane.....gratulace vitezum.....
Nj ale neni poradne s kym porovnavat.. ani medour ani traker nedojeli..
jjj to je skoda..me bylo taky loni pri prodeji slibovano ze se s autem letos mym GIV 4x4 bude jezdit a nikde nic
Skoda OCTAVIA 2.0 20v KITCAR ve vystavbe
Skoda OCTAVIA EVO2 (az bude foto rad se podelim...)

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning Olomouc 2011

Příspěvek od TDIfun » 29 kvě 2011 13:26

kamilgttdi píše:
TDIfun píše:
kamilgttdi píše:chlapi jen dodam......nehadejme se uz konecne nesmyslne...je jedno kdo ma kolik, casy jsou hodne vyrovnane.....gratulace vitezum.....
Nj ale neni poradne s kym porovnavat.. ani medour ani traker nedojeli..
jjj to je skoda..me bylo taky loni pri prodeji slibovano ze se s autem letos mym GIV 4x4 bude jezdit a nikde nic
aha, no to jo... kdo ho vubec ma??? Neni taky rozmlacene??? :-o jinak jsem o nem vubec neslysel..
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning Olomouc 2011

Příspěvek od Indi » 29 kvě 2011 13:27

traker píše:
Indi píše:Jak to že nejel?!!!
Jsi slepej, ta zářící Octa byla tak rychlá, že ho ani nezměřili a nebyl ani vidět.
Trochu to s těmi koňmi přehnal, musí hold ubrat :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Indy ty máš tak co říkat s těmi koňmi na cabriu co vidím v podpisu,když tě v popicich podělal golf s PP764 a VBčkem :-) hold bys měl taky ubrat a třeba někdy na těch kecech
Ty blbečku, jsi stejný debil jako on a už jsem tě jednou varoval. Nikdy jsem nepsal, jen podle videa že někoho pojedu a sesekám, jako on a nikdy jsem se nikomu nevysmíval.
Každopádně jezdím 4 roky na jednom motoru a autě. Už jsem několikrát psal, že až se mi někdo postaví s podélným motorem a pojede mě, řeknu že mi to nejede.
Jsi pako protože nevíš co podélné uložení představuje za problémy.
Navíc kdyby jsis přečetl jen tohle téma tak by jsi tu našel mnou napsáno, že jsem pako a prostě že lépe nezajedu.
Vůbec tu neloz, lezou z tebe jen sr..ky a zase jsi mi zmrvil nick.
Měl jsi přijet a všem nám to ukázat.
Další podobné přízpěvky od takových blbečku jako ty, budu mazat.
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

Odpovědět