MIMOŇSKÉ VÁLKY 2011 26.-28.8.

Odpovědět
Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: MIMOŇSKÉ VÁLKY 2011 26.-28.8.

Příspěvek od TDIfun » 16 srp 2011 20:59

jak hovna hosi jak bych rad resil to at je poradek v tridach, a ano ten pohar potesi a jedu tam i kvuli tomu.. nevidim v tom vubec nic spatneho se o tom pobavit pred tim nez se pak hadat kdo zase podvadel a jel nekde kde nemel.. To si muzu pak postavit motokaru s dieslem a co jako????
CATDAVID mel spatne komponenty ze havaroval...???? AHA *jokingly* *jokingly*
PS, tak co tu pises kdyz jses ozralej Kamile!!! :-! hehe a nech si ty kecy o tom neco ze zajedem, nechcu tady zase resit co kdo kde, a mam toho docela hodne na to aby te to mrzelo... bez si tlachat na svoje foorum a dekujeme za ucast...
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

kamilgttdi
Příspěvky: 104
Registrován: 21 zář 2009 22:54

Re: MIMOŇSKÉ VÁLKY 2011 26.-28.8.

Příspěvek od kamilgttdi » 16 srp 2011 21:21

catdavid píše:ŠETŘIT SE NEVIPLÁCÍ?Tak to počkej a na čem jsem měl jako šetřit?Zase někdo něco vykládal a bylo to jinak. :-/
nene spatne jsi to pochopil.....myslel jsem prestavbu tech brzd jak jsi delal....urcite jsem to nemyslel spatne jen jestli se nevyplati uz vrazit prachy do neceho poradnyho, treba wilwold, AP racing, atd.....myslim to v dobrym......kdyztak pokec v tvym topiku at to tu nezasirame....
Skoda OCTAVIA 2.0 20v KITCAR ve vystavbe
Skoda OCTAVIA EVO2 (az bude foto rad se podelim...)

Uživatelský avatar
catdavid
Příspěvky: 1073
Registrován: 18 bře 2009 17:42
Bydliště: Olomouc

Re: MIMOŇSKÉ VÁLKY 2011 26.-28.8.

Příspěvek od catdavid » 16 srp 2011 21:26

Brzdy brzdí až moc a právě,že bych už nikdy nedal 312mm,dozadu jsem musel dát nazpět serii s odlehčováním to bylo přebržděný.Mám už doma DVD a havárka je luxusně natočená ,teď už jenom sehnat někoho,kdo to vystřihne. *jokingly*
Chceš-li závodníkem býti, musíš čip od TDIFun míti.
GII-PD 96kw -úprava+soft TDIFUN 254ps/490Nm
Tel:603742155 cat.david@seznam.cz

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: MIMOŇSKÉ VÁLKY 2011 26.-28.8.

Příspěvek od Indi » 16 srp 2011 21:30

čajíček píše:Bohatě by stačilo, kdyby jsi se staral o sebe a nebral jsi mě do huby. Já nejsem pořadatel. Jsem účastník jako každej jinej.
Můžu vědět, jak mohu jako běžný účastník změnit pravidla za 24hodin?
Si tu děláš z lidí prdel a ještě to chceš vše hodit na mě.
Kdyby ti opravdu záleželo na férovosti tak v těch divizích uděláš pořádek sám, protože jak je vidět, tak jsi schopný ovlivnit pravidla,ale to se vám nehodí .
Tak použijte pravidla ze slovenska a jsi ve speciálech a lupo by ani nepustili na trať.

To kamil: donedávna jsi ani nevěděl, že rotačka má dvoupružinové vstřiky a teď jsi největší borec *thumbs up*
Ty jsi borec jako čajda, ten pro mě změnil pravidla a ty jsi mi klidně skrátil trať *thumbs up*
Když chlastáš ( tvoje věc ) tak alespoň nemel nesmysly a nešiř pomluvy a lži. Drž se diskuze k Mimoni.

Momentálně tu je největší možnost změnit pravidla, díky kecům a když čajdu pořádně naserem :D tak se možná něco konečně změní *thumbs up* . Nicméně nejsem najivní a to se nestane.
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

kamilgttdi
Příspěvky: 104
Registrován: 21 zář 2009 22:54

Re: MIMOŇSKÉ VÁLKY 2011 26.-28.8.

Příspěvek od kamilgttdi » 16 srp 2011 21:37

Indi píše:
čajíček píše:Bohatě by stačilo, kdyby jsi se staral o sebe a nebral jsi mě do huby. Já nejsem pořadatel. Jsem účastník jako každej jinej.
Můžu vědět, jak mohu jako běžný účastník změnit pravidla za 24hodin?
Si tu děláš z lidí prdel a ještě to chceš vše hodit na mě.
Kdyby ti opravdu záleželo na férovosti tak v těch divizích uděláš pořádek sám, protože jak je vidět, tak jsi schopný ovlivnit pravidla,ale to se vám nehodí .
Tak použijte pravidla ze slovenska a jsi ve speciálech a lupo by ani nepustili na trať.

To kamil: donedávna jsi ani nevěděl, že rotačka má dvoupružinové vstřiky a teď jsi největší borec *thumbs up*
Ty jsi borec jako čajda, ten pro mě změnil pravidla a ty jsi mi klidně skrátil trať *thumbs up*
Když chlastáš ( tvoje věc ) tak alespoň nemel nesmysly a nešiř pomluvy a lži. Drž se diskuze k Mimoni.

Momentálně tu je největší možnost změnit pravidla, díky kecům a když čajdu pořádně naserem :D tak se možná něco konečně změní *thumbs up* . Nicméně nejsem najivní a to se nestane.
vis co resit uz nic nebudu..asi jsem ja a cajda slapl do vosiho hnizda....jinak jeste jednou me nazvi ze chlastam a nebudes se divit co se ti stane.....tohle me urazi.....nechtej abych te taky zacal urazet..to je zacatek konce.....muzem to probrat na mimoni....
Skoda OCTAVIA 2.0 20v KITCAR ve vystavbe
Skoda OCTAVIA EVO2 (az bude foto rad se podelim...)

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: MIMOŇSKÉ VÁLKY 2011 26.-28.8.

Příspěvek od TDIfun » 16 srp 2011 21:41

kamilgttdi píše:
Indi píše:
čajíček píše:Bohatě by stačilo, kdyby jsi se staral o sebe a nebral jsi mě do huby. Já nejsem pořadatel. Jsem účastník jako každej jinej.
Můžu vědět, jak mohu jako běžný účastník změnit pravidla za 24hodin?
Si tu děláš z lidí prdel a ještě to chceš vše hodit na mě.
Kdyby ti opravdu záleželo na férovosti tak v těch divizích uděláš pořádek sám, protože jak je vidět, tak jsi schopný ovlivnit pravidla,ale to se vám nehodí .
Tak použijte pravidla ze slovenska a jsi ve speciálech a lupo by ani nepustili na trať.

To kamil: donedávna jsi ani nevěděl, že rotačka má dvoupružinové vstřiky a teď jsi největší borec *thumbs up*
Ty jsi borec jako čajda, ten pro mě změnil pravidla a ty jsi mi klidně skrátil trať *thumbs up*
Když chlastáš ( tvoje věc ) tak alespoň nemel nesmysly a nešiř pomluvy a lži. Drž se diskuze k Mimoni.

Momentálně tu je největší možnost změnit pravidla, díky kecům a když čajdu pořádně naserem :D tak se možná něco konečně změní *thumbs up* . Nicméně nejsem najivní a to se nestane.


vis co resit uz nic nebudu..asi jsem ja a cajda slapl do vosiho hnizda....jinak jeste jednou me nazvi ze chlastam a nebudes se divit co se ti stane.....tohle me urazi.....nechtej abych te taky zacal urazet..to je zacatek konce.....muzem to probrat na mimoni....
Ty asi nectes po sobe co pises ze?? Sam to tu napises a pak vyhrozujes... :-! Kamile Kamile.. Koukam, ze nas chcete pobit jeste... Dobrym smerem se udava ten tuning.. UBOHE :\'( :\'(
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

kamilgttdi
Příspěvky: 104
Registrován: 21 zář 2009 22:54

Re: MIMOŇSKÉ VÁLKY 2011 26.-28.8.

Příspěvek od kamilgttdi » 16 srp 2011 21:46

Můžu vědět, jak mohu jako běžný účastník změnit pravidla za 24hodin?
Si tu děláš z lidí prdel a ještě to chceš vše hodit na mě.
Kdyby ti opravdu záleželo na férovosti tak v těch divizích uděláš pořádek sám, protože jak je vidět, tak jsi schopný ovlivnit pravidla,ale to se vám nehodí .
Tak použijte pravidla ze slovenska a jsi ve speciálech a lupo by ani nepustili na trať.

To kamil: donedávna jsi ani nevěděl, že rotačka má dvoupružinové vstřiky a teď jsi největší borec *thumbs up*
Ty jsi borec jako čajda, ten pro mě změnil pravidla a ty jsi mi klidně skrátil trať *thumbs up*
Když chlastáš ( tvoje věc ) tak alespoň nemel nesmysly a nešiř pomluvy a lži. Drž se diskuze k Mimoni.

Momentálně tu je největší možnost změnit pravidla, díky kecům a když čajdu pořádně naserem :D tak se možná něco konečně změní *thumbs up* . Nicméně nejsem najivní a to se nestane.[/quote]

vis co resit uz nic nebudu..asi jsem ja a cajda slapl do vosiho hnizda....jinak jeste jednou me nazvi ze chlastam a nebudes se divit co se ti stane.....tohle me urazi.....nechtej abych te taky zacal urazet..to je zacatek konce.....muzem to probrat na mimoni....[/quote]Ty asi nectes po sobe co pises ze?? Sam to tu napises a pak vyhrozujes... :-! Kamile Kamile.. Koukam, ze nas chcete pobit jeste... Dobrym smerem se udava ten tuning.. UBOHE :\'( :\'([/quote]

ja myslel popit, ne chlastat...na to nemam cas....a nejsem s tech co si po rpaci jsou sednout so hospody...takhle me rodice nevychovavali.....jinak osobne to probrat normalne v klidu.......a ja se neperu...radsi si pripiju na zdravi.....jinak nezlob se na me ale urazi me to....na tohle jsm docela vysazenej,.......ja vypiju za rok to co nekteri za den..... *jokingly*
Skoda OCTAVIA 2.0 20v KITCAR ve vystavbe
Skoda OCTAVIA EVO2 (az bude foto rad se podelim...)

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: MIMOŇSKÉ VÁLKY 2011 26.-28.8.

Příspěvek od TDIfun » 16 srp 2011 21:50

Tak to jo, uz jsem myslel ze budu trenovat KUNG FU ]:-> ]:-> ]:-> aby jste me nezbouchali jen tak *jokingly* *jokingly* *jokingly* s tim pitim to znam, ale na Mimoni jedu zapijet DCERU tak do mrtva
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

kamilgttdi
Příspěvky: 104
Registrován: 21 zář 2009 22:54

Re: MIMOŇSKÉ VÁLKY 2011 26.-28.8.

Příspěvek od kamilgttdi » 16 srp 2011 21:52

myslim ze by treba nebyl problem udelat tridu diessel special......prijde mi trochu divny aby ve specialech jezdilo namixovane benzin a diessel.....je mi jasny ze lidi kteri jezdi upravenymi seriovkami kazdy den a obcas zajedou na sprinty musi srat ze defakto nemaj konkurenci......ale ruku na srdce proc to resit s kudlou v ruce??? proc do toho tahate zase MVOLESKA a cajdu ze si to upravi podle sebe??? ja jezdil treba se svym ex 4X4 nad 2500 proto ze to bylo predelavano a aby to proste bylo regulerni k souperum......nic v tom jineho nevidel
Skoda OCTAVIA 2.0 20v KITCAR ve vystavbe
Skoda OCTAVIA EVO2 (az bude foto rad se podelim...)

kamilgttdi
Příspěvky: 104
Registrován: 21 zář 2009 22:54

Re: MIMOŇSKÉ VÁLKY 2011 26.-28.8.

Příspěvek od kamilgttdi » 16 srp 2011 21:54

kamilgttdi píše:jen by me zajimalo kdyby david jel z G2, kde by jel..... :-/ jen pro info kvuli komu se zkracovala trat ve vyskove??? my to ubrzdili a prekvapive vzdy i LUPO....nevim proc vy vzdy neco resite a ostatni drzej hubu...berte me v miru...rad popiju
myslel jsem ze rad popiju s kymkoliv z vas.....rozdily nedelam mezi nikym a nicim......takze tak asi
Skoda OCTAVIA 2.0 20v KITCAR ve vystavbe
Skoda OCTAVIA EVO2 (az bude foto rad se podelim...)

Odpovědět