Powered By TDI Drapek

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Powered By TDI Drapek

Příspěvek od Indi » 29 zář 2009 10:56

Přesně jak píše subz3ro_tdi, tady nejde o diskuzi nad tím co řekl, tady jde o to co vyprodukoval.
Co chce ,někdo okecat na špatné práci?
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

Martines
Příspěvky: 6
Registrován: 28 srp 2009 21:45

Re: POWERED BY TDI DRAPEK

Příspěvek od Martines » 29 zář 2009 16:25

co vím tak drapek na tom autě nedělal všechny věci. Já jsem z drápkem spokojený a znám i další lidi osobně co mají upravené auto od něj a jsou spokojeni taky!! Je mi jasné, že ho tady budou všichni pomlouvat, protože je to konkurence. TDi fun není taky žádný mistr světa, že jednomu klukovi stáhl z jeho jednotky obsah bez jeho dovolení a pak říká že to auto max 130hp a přitom to není pravda. :-! :-! Slyšel jsem i od pár lidí ze škodahome co jsi nechavali u vás dělat auta, že váš přístup k zákazníkům je žalostný. :-! :-!

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: POWERED BY TDI DRAPEK

Příspěvek od TDIfun » 29 zář 2009 17:20

No rikat si muzes co chces, dukazy?? Nic!! a jestli mas takovej hnus v aute i ty, tak gratuluji... :-! nam alespon zakaznici nechodej brecet po forech ze maji problem a opravovat pokurvenej tuning jinam. A to ze brecel, ze ma problem je napsane i na DP foru!!!!

P.S. my dva se osobne nezname tak si me laskave neber do huby..Nevis jak to bylo, vi to jen Kamil a ten co chtel po mne pomoct s jeho SW. Ale to uz nakonec Kamil verejne nenapsal.

Napadanim a kecma takovej humus co je na tech fotkach neobhajis.
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
Zbyšek
Příspěvky: 90
Registrován: 30 bře 2009 19:12
Bydliště: Pustiměř
Kontaktovat uživatele:

Re: POWERED BY TDI DRAPEK

Příspěvek od Zbyšek » 29 zář 2009 17:21

bych k tomu jen řek že hlavně taky záleží na majitelovi vozu snad kouknu v jakém mi auto kdo předá a pokud se mě něco nelíbí tak to reklamuji přece když mě někdo předá auto po úpravě a haprujou tomu otáčky koukaj vruty z motoru atd ... jak jsem zde čet tak mu to snad omlátím o hlavu ne v tomhle případu co byl zde na fotkách bych řek že majitel vozu je pěkný trouba ...
:-/
Škoda Octavia 1960
Passat B5 TDi das auto ...
Seat Ibiza spotr TDi 170kw 450Nm

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: POWERED BY TDI DRAPEK

Příspěvek od TDIfun » 29 zář 2009 17:25

To Zbysek: Ano to jsem se ho ptal i ja, a on mi rekl ze je totalni laik a ze tomu proste nerozumi a myslel si ze to tak ma bejt, von prej ani nevi co a jak a na co koukat. Proste normalni obyc uzivatel.. Ani mu nebylo divne ze jak to nastartoval, ze to v motoru psouklo jak vyletel tlak z pod EGR zaslepky co netesnila.
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Martines
Příspěvky: 6
Registrován: 28 srp 2009 21:45

Re: POWERED BY TDI DRAPEK

Příspěvek od Martines » 29 zář 2009 17:28

jo a ty máš důkaz že tohle všechno dělal drapek? jako že máš fotky nějakého auta to není dukaz.

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: POWERED BY TDI DRAPEK

Příspěvek od TDIfun » 29 zář 2009 17:41

i kdyby to nedelal tak se proste pod takove neco podepsal, rozumis tomu?? Uz jen to ze VNT turbo jelo na obtokovou regulaci je hnus.
Ten zbytek je jen tresnicka, a jen to tady gradujes, Indi ukazal jak je schopnej nekdo pri tuningu dokurvit auto a ty tady musis rozdmychavat jeste ohen.
A pokud neco zkur, tak to alespon priznam a postavim se k tomu celem a ne jeste zacit lhat..

A o konkurenci???nevim ale uz to asi nestoji ani za rec. Upekl se vpodstate sam,prvne pristupem k zakaznikovy kdy nebyl ochotnej resit problem a osobne mi jeste napsal, ze ho to ani nezajima. Kdyby si frajer nejel k nam pro hadicky ktere byly udajnou pricinou problemu, tak se to ani nikdo nedovi. Nebo jak mi vysvetlis, ze se nakonec obratil na konkurenci??? Nebo ze bychom to auto hledaly po CR abychom to tady ted vystavovaly?
Pouvazuj nad tim..
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Martines
Příspěvky: 6
Registrován: 28 srp 2009 21:45

Re: POWERED BY TDI DRAPEK

Příspěvek od Martines » 29 zář 2009 20:26

nesnažím se rozmíchavat ohen jen jsem napsal svůj nazor.

burek
Příspěvky: 1
Registrován: 15 říj 2009 18:54

Re: Powered By TDI Drapek

Příspěvek od burek » 15 říj 2009 19:00

to martines: docela odvvaha tady tak pokrikovat po panu TDIfunovi. pokud jde o skdoahome a ladeni motoru, tak jsem neslysel ani jedninou spatnou vetu na upravy od TDiFuna..naprosto seriozni jednani.takze si priste projed skodahome a potom tu rozumbraduj.

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Powered By TDI Drapek

Příspěvek od TDIfun » 15 říj 2009 22:37

Ehm, abych to trosku poopravil, kdyz uz jste to pane Burek nacal..Martines je spolupachatel(mechanik) s panem Drapkem... Takze je mozne, ze i na tomhle mel svuj podil... To je nova informace co vim asi tyden, jen jsem to uz nechtel znova propirat... Dekuji za tento pozitivni prispevek... Je pravda ze na Skodahome jsme odvedly kus prace a doufam ze dobre prace....
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Odpovědět