Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Kulisek
Příspěvky: 15
Registrován: 31 bře 2009 16:15

Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od Kulisek » 02 čer 2009 22:32

Ahoj tak jak to začalo rozhodnutí koupi lehkého a malého auto s velkým potenciálem,takže brouzdání po netu po konzultaci kamaráda Radima Her.. a došlo na tuto Ibizu a pak to začalo sportovní podvozek se zesílenými pístnicemi a powerflexy hned výměna všech čepů atd.Brzdy zatím série budou větší až po rozhodnutí velikosti kol.Po konzultaci jsem vyrobil náhradu za EGR ventil (bude k mání jestli má někdo zájem)"dural".No a vše mělo být pomalu chystáno a upravováno a ejhle srnka rozmlátila všechny chladiče a už to muselo jít velké FMIC dárce byl nákladní automobil Avie samozřejmě nový a k tomu naohýbané potrubí na míru vše návr a výroba sám jen ohýbání o to se postarali bratři Němci a vše že se dělalo dle mustru (naohýbaný drát) tak vše sedlo ťip ťop ;-) .No pak nový nárazník a pod spojlér s úpravou pro velké IC prořezáním.Dále za pomoc s úpravou podtlaků bych chtěl poděkovat zdejšímu borci "Powerovi" DÍKY *thumbs up* .A po nějaké době přišli na řadu trysky Powerplusy 764 a to byla změna jo jedeto jak peklo autko s váhou kolem tuny.

Toď zatím vše a plány jo jsou velké tento týden sání 96PD ještě upravit a už šetřím na hybrida pak hned výfuk na míru 60mm bez katu no a pak přijde na řadu největší mág a to je pan TDI FUN se svými kouzly a čáry no a samozřejmě spojka a brzdy.No chtěl bych se dostat někde k hranici 200PS a 400-450Nm no jen zatím sny a k realizaci jen krůček a čas,který teď nemám.Díky za pochopení jsem začátečník o:-) nebojte ještě překvapím ;-) :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od TDIfun » 02 čer 2009 22:46

Vsechno fajn, jen to vedeni vzduchu je na me celkem tenkeeeee.... :-)
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Kulisek
Příspěvky: 15
Registrován: 31 bře 2009 16:15

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od Kulisek » 02 čer 2009 23:15

jo máš recht 50mm,Fune no víš jak zatím to stačí a časem ho můžu pustit a vyrobit veeetšííí ;-) ,chybamam se člověk učí :-( .Uvidím kde to skončí.Jojo postupně Hoj

Uživatelský avatar
jipi888
Příspěvky: 252
Registrován: 13 bře 2009 02:46
Bydliště: Slovensko-Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od jipi888 » 03 čer 2009 00:45

aj tie sacie parohy vymeň za väčšie :-)
VW Passat B5 TDI 223PS , EGR OFF, KAT OUT, FMIC, Turbo by BH,vyfuk by me, predné brzdy:330x30 + 4 piest + DS2500 zadné brzdy : 269x22 + DS Performance

Uživatelský avatar
Zbyšek
Příspěvky: 90
Registrován: 30 bře 2009 19:12
Bydliště: Pustiměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od Zbyšek » 03 čer 2009 07:46

co je to za model a motor ASV? hoď sem foto toho chladiče jak je usazenej by mě to zajímalo :-o
Škoda Octavia 1960
Passat B5 TDi das auto ...
Seat Ibiza spotr TDi 170kw 450Nm

Kulisek
Příspěvky: 15
Registrován: 31 bře 2009 16:15

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od Kulisek » 03 čer 2009 20:45

nemám moc pěkné foto ten chladič tam pasnul dobře jen jsem lehce upravil výstuhu,ale jen lehce a pro upřesnění je to "ALH".No sání už bude z 96PD a mám to vykoumané tak pak přidám foto.Ahoj ;-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od TDIPOWER » 03 čer 2009 20:53

No vidíš...nakonec jsi koupil i čirou optiku? Ještě levněji, než jsem ti nabízel????? :-o
Jsem slyšel, že ti už klouzla spojka....je to pravda????
Tušil jsem, že těch 66kW dloho stačit nebude....jak tě tak znám..... ]:-> *jokingly* *thumbs up*
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

Kulisek
Příspěvky: 15
Registrován: 31 bře 2009 16:15

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od Kulisek » 03 čer 2009 23:09

TDIPOWER píše:No vidíš...nakonec jsi koupil i čirou optiku? Ještě levněji, než jsem ti nabízel????? :-o
Jsem slyšel, že ti už klouzla spojka....je to pravda????
Tušil jsem, že těch 66kW dloho stačit nebude....jak tě tak znám..... ]:-> *jokingly* *thumbs up*
Hoj Powere čirou jsem nekloupil ta je tam origo ;-) ,a spojka je zatím OK byla chyba v hlavním spojkovém válečku už je to OK no,ale i tak jsem připraven na upgrade.No a 66kw to mi fakt nestačí no uvidíme řekl slepý...... :D Ahoj

Uživatelský avatar
marena tdi
Příspěvky: 281
Registrován: 03 čer 2009 11:51

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od marena tdi » 04 čer 2009 12:08

jak znam Kuliše dlouho u originalniho vykonu nebude.jak mi bylo receno u kluku v tdi fanu ,Kuliš je maximalista.tak ze v brzke dode cekam nejake drsne prekvapko.jak jsem videl co uz kuliš udelal za auta vim o cem mluvim.
Felicie

Kulisek
Příspěvky: 15
Registrován: 31 bře 2009 16:15

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od Kulisek » 05 čer 2009 01:13

Ahoj dneska jsem navšťívil pana TDI funa a odbrzdil autko a byl jsem velmi mile překvapen s touto úpravou-764PP dále jen vedení k IC + jiné IC,OUT EGR jsme naměřili 140PS a 330Nm a po celou dobu měření byla teplota vzduchu v sání 29°C a tlak 1bar mám i graf zítra dodám ;-) ,jinak Fun je borec a můžu jen doporučit a naší budoucí spolupráci se nevyhnem jelikož konkurence je veliká :D .Díky pane Ahoj

Odpovědět