Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od TDIPOWER » 05 čer 2009 09:10

Ty jsi fakt pacient........ *thumbs up*
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

Uživatelský avatar
Zbyšek
Příspěvky: 90
Registrován: 30 bře 2009 19:12
Bydliště: Pustiměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od Zbyšek » 05 čer 2009 19:48

Kulisek píše:Ahoj dneska jsem navšťívil pana TDI funa a odbrzdil autko a byl jsem velmi mile překvapen s touto úpravou-764PP dále jen vedení k IC + jiné IC,OUT EGR jsme naměřili 140PS a 330Nm a po celou dobu měření byla teplota vzduchu v sání 29°C a tlak 1bar mám i graf zítra dodám ;-) ,jinak Fun je borec a můžu jen doporučit a naší budoucí spolupráci se nevyhnem jelikož konkurence je veliká :D .Díky pane Ahoj
sakra to je dost na PP764 a IC nemáte pokaženou brzdu *jokingly*
Škoda Octavia 1960
Passat B5 TDi das auto ...
Seat Ibiza spotr TDi 170kw 450Nm

Kulisek
Příspěvky: 15
Registrován: 31 bře 2009 16:15

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od Kulisek » 05 čer 2009 21:13

Brzda je nová kalibrovaná ;-) no taky jsem byl mile překvapen už se těším na soft a o turbu ani nemluvě to,ale musí počkat až po brzdách.
Powere neboj tebe za konkurenci neberu :D :D .

no přidávám slíbebený graf od TDI FUNA :geek: .Ahoj
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od Indi » 06 čer 2009 08:42

GRAF PATŘÍ DO SEKCE DOKUMENTACE !

A k němu si dej odkaz na své téma.
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od TDIPOWER » 06 čer 2009 09:16

Zbyšek píše:
Kulisek píše:Ahoj dneska jsem navšťívil pana TDI funa a odbrzdil autko a byl jsem velmi mile překvapen s touto úpravou-764PP dále jen vedení k IC + jiné IC,OUT EGR jsme naměřili 140PS a 330Nm a po celou dobu měření byla teplota vzduchu v sání 29°C a tlak 1bar mám i graf zítra dodám ;-) ,jinak Fun je borec a můžu jen doporučit a naší budoucí spolupráci se nevyhnem jelikož konkurence je veliká :D .Díky pane Ahoj
sakra to je dost na PP764 a IC nemáte pokaženou brzdu *jokingly*
Na 81kW s Sprint 764 jsem měl 130PS se špatnou váhou. Tady je trochu víc nafty softwarově a navíc větší trysky....k tomu FMIC.......nevidím problém.
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od TDIPOWER » 06 čer 2009 09:18

Kulisek píše:Powere neboj tebe za konkurenci neberu :D :D .
Hehe....nezapomínej na hmotnost!!!! Stačí tak 230 a máš mě...... ;-)
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

Kulisek
Příspěvky: 15
Registrován: 31 bře 2009 16:15

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od Kulisek » 06 čer 2009 11:52

TDIPOWER píše:
Kulisek píše:Powere neboj tebe za konkurenci neberu :D :D .
Hehe....nezapomínej na hmotnost!!!! Stačí tak 230 a máš mě...... ;-)
Čus pane ten výkon by se mi líbil,a říkám že za tím půjdu ;-) s Funem už jsme řešili jaké turbo a co dál,ale neprozradím *jokingly* no už špekuluji nad pulzními svody neměl by být problém je vyrobit ;-) taky to budu řešit s Funem tak pokud má někdo zájem o cokoliv tak to řešte s TDI Funem bude to vývoj tak to zabere trochu času,ale já si od těch svodů hodně slibuji a myslim že nebude problém na konec těch svodů vyrobit jakou koliv přírubu pro různé turba tak si myslim že na našem trhu bude dost velký zájem tak uvidíme.Ahoj

p.s. nafta nepatří jen do kamen

SairuSko
Příspěvky: 1
Registrován: 25 říj 2011 18:11

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od SairuSko » 06 lis 2011 02:41

cawko pocuj z akej avii je ten IC a ten IC ti tam drzi len ne tych dvoch uchytoch na vystuhe?

xanhast
Příspěvky: 41307
Registrován: 07 led 2024 11:51

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od xanhast » 08 led 2024 01:40


xanhast
Příspěvky: 41307
Registrován: 07 led 2024 11:51

Re: Seat Ibiza ALH "Kuliškovo"

Příspěvek od xanhast » 02 úno 2024 01:12

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

Odpovědět