Úprava G IV 85kw AJM

Odpovědět
Uživatelský avatar
catdavid
Příspěvky: 1073
Registrován: 18 bře 2009 17:42
Bydliště: Olomouc

Re: Úprava G IV 85kw AJM

Příspěvek od catdavid » 02 črc 2009 22:16

Tak mám tady jedno nařčení ze špatně udělaného softu!Nebudu zatím psat kdo byl prodávající,ale zajímá mě na tohle Váš názor?
psal prodávající:
hm no je to fakt zaujimave
ten zotrvak funguje normalne ale nie na tvojom nachipovanom aute...
zotrvaky su citlive na chip prave odspodu a ked si ho už stihol odpraviť tak načo mi bude?
Kto ti to chipoval????? ak sa môžem spýtať?
presne na toto som sa pytal chalanov ktory sa chiptuningom živia a hned povedaly že zotrvak pri zlom chipe ide po jednom až dvoch rozbehoch doprdky.... a ete oto viac ak si tam dal lamelu ktora sa krasne zakusne tak jasne že zotrvačnik ide do sračiek.....

ked si to zoberem tak že som ti predal jazdeny zotrvak uplne funkčny nabehane 80tis bez chipu ale ty si ho dal na auto z preeobloženou lamelou ktora sa krasne kuše a z chipom to ma aj väčší krutiaci moment a pochoval si ho tak načo mi bude taky zotrvak??? asi tak do zberu nie?...

každy s nas si bude tvrdiť svoje.... a nedostaneme sa tak nikam..
zotrvak si môžeš nehať načo mi bude ked nevydržal tvoje Nm v aute....

Nechcem byť debil k tebe ale toto mi pripada ako keby som ti predal 130PS turbo a ty mu fukneš 1.6bar a pak by si mi napisal že chceš polku penazi s5 lebo turbo piska....

ten zotrvak proste ma svoje hranice a ty si ch prekročil ale za to ja nemôžem
a ta lamela tomu vraj este velmi pekne dopomohla......

Tot su narozy aj inych ludi ked som sa pytal čo s tym lebo mam o to zaujem...
Chceš-li závodníkem býti, musíš čip od TDIFun míti.
GII-PD 96kw -úprava+soft TDIFUN 254ps/490Nm
Tel:603742155 cat.david@seznam.cz

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava G IV 85kw AJM

Příspěvek od TDIfun » 02 črc 2009 23:38

*jokingly* kdo ti delal chip, ze to lame setrvaky na pockani. To musi bejt hroznej masakr *thumbs up* no marne, kdyz prodavaj srot kterej zdemontuji z nake corky a utrzene penize propijou v krcme tak se neni cemu divit, vymluvy vymluvy vymluvy. :-!
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

Re: Úprava G IV 85kw AJM

Příspěvek od TDIPOWER » 03 črc 2009 08:22

Hm...tak jaktože mi setrvák drží pořád? Hanzovi na 4x4 taky.....a to je teprve MASAKR ty rozjezdy.

Ale na druhou stranu musím říct, že jsem prodal svůj set 228mm, který na Golfu běhal absolutně bez problémů a po asi roce jsem se dočetl, jaký nejsem podvodník, že prodávám takové šroty.

Takže to je otázka. On ti ho mohl prodat OK, ale těsně před smrtí a ty jsi ho jen pohřbil. To nikdo nerozsoudí bohužel.

Jedno je ale jisté - na to, že spojka měla údajně 80tkm, tak byla ta lamela dost opótřebená :-/

Pravda je, a to víme všichni, že zvyšováním výkonu žádnému dílu v autě nepomůžeš. Ale že by jsi odrovnal setrvák dvěma rozjezdy, to bych taky netvrdil.....
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

Uživatelský avatar
subz3ro_tdi
Příspěvky: 256
Registrován: 13 bře 2009 10:06
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava G IV 85kw AJM

Příspěvek od subz3ro_tdi » 03 črc 2009 08:54

A kto ti to teda predal??? Ten styl pisania mi je strasne povedomy, ale zatial neviem kam ho zaradit.... tipovat nebudem, lebo nechcem niekoho urazit :-[
Octavia Combi 1.9TDI
Audi A2 1.4TDI

Uživatelský avatar
catdavid
Příspěvky: 1073
Registrován: 18 bře 2009 17:42
Bydliště: Olomouc

Re: Úprava G IV 85kw AJM

Příspěvek od catdavid » 03 črc 2009 15:43

Takže spojku mě prodal Tunerko a já jsem spekulant!Nabídl jsem mu,že chci vrátit jen půlku ceny vzhledem k tomu,že lamelu mám přeobloženou a přítlačák je ok,ale prej ne ať si ho nechám.Jinak Setrvák měl prý najeto 80tkm v serii. *jokingly*
Nejlepší na tom je,že soft se dělal odspod moc šetrnej,vzhledem k tomu,že starej vybroval taky!
Chceš-li závodníkem býti, musíš čip od TDIFun míti.
GII-PD 96kw -úprava+soft TDIFUN 254ps/490Nm
Tel:603742155 cat.david@seznam.cz

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava G IV 85kw AJM

Příspěvek od TDIfun » 03 črc 2009 16:58

No tak to vystav verejne na DP atd. at si ostatni daj pozor. treba proda turbo a nebude dobre a napise ze jsi nedochlazoval nebo tak neco a at si ho nechas ze ho nechce. Po dvou rozjezdech :-o
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
catdavid
Příspěvky: 1073
Registrován: 18 bře 2009 17:42
Bydliště: Olomouc

Re: Úprava G IV 85kw AJM

Příspěvek od catdavid » 03 črc 2009 17:10

Nechápu jak to může srovnávat s turbem a píše k tomu tlak který ho na 100%popraví,kdežto nějakých 180ps na setrvák je normál pro ARL po čipu.
Chceš-li závodníkem býti, musíš čip od TDIFun míti.
GII-PD 96kw -úprava+soft TDIFUN 254ps/490Nm
Tel:603742155 cat.david@seznam.cz

Uživatelský avatar
HANZTD
Příspěvky: 858
Registrován: 22 bře 2009 12:33
Bydliště: ÚSTÍ NAD LABEM
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava G IV 85kw AJM

Příspěvek od HANZTD » 03 črc 2009 20:31

TAK TO JE OPRAVDU DOBRÝ URČENÍ CHYBY :-$ JAK PÍŠE POWER JE DIVNÝ ŽE JEMU I MĚ TO MAKÁ NO PROBLÉMO,,A TO TED DOSTAL TEN SET FAKT NA PRDEL ]:-> ]:->
OI 66 AGR rv 97 4x4 SEDAN NESERIE ! POWERED BY Já + TDIfun + TDIgarage ! :\'(
T5 77 AXB rv 04 2x4 LÓ0NG NESERIE ! POWERED BY Já + TDIfun + TDIgarage ! :\'(
PC NEANDRTÁLEC 774634483 hanzoctavia@seznam.cz

Uživatelský avatar
catdavid
Příspěvky: 1073
Registrován: 18 bře 2009 17:42
Bydliště: Olomouc

Re: Úprava G IV 85kw AJM

Příspěvek od catdavid » 06 črc 2009 21:03

Tak prodavajici se po dlouhe době podíval na mou SZ a protože jsem mu poslal odkaz na toto téma odepsal mi.
Bohužel jsem nucen Vás upozornit na tohoto prodávajícího s nickem TUNERKO
Chceš-li závodníkem býti, musíš čip od TDIFun míti.
GII-PD 96kw -úprava+soft TDIFUN 254ps/490Nm
Tel:603742155 cat.david@seznam.cz

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava G IV 85kw AJM

Příspěvek od TDIfun » 06 črc 2009 22:00

tak koukam ze pan tunerko ten to problem asi resit nehodla. Koupil jsi setrvak je spatnej a pro tvoje ucely nevhodnej.Tak at si ho veme zpet a proda nekomu na seriovej motor kdyz je v tak super stavu.Takove neco jsem ted taky resil, jsem zvedavej jestli to dopadne nejak.Koupil jsem turbinu ze prej super stav bez vule. Prisla a ja samozrejme kontroloval co a jak, sundal jsem kompresor a rotor jevi jasne znamky ze je z havarovaneho motoru protoze lopatky byly ohoblovane o obal, poslal jsem typkovy fotky a on mi napise ze se mu nezda ze to je jeho turbo.. :-! no uz je zabaleno a poslal jsem mu to zpet. Jo pri jednom jsem poslal Fantikovi opravene jednotky tak cekej balik :-)
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Odpovědět