Octavia AHF turbo kamna :-)

Uživatelský avatar
skodik
Příspěvky: 104
Registrován: 15 pro 2010 16:01
Bydliště: u Strakonic

Octavia AHF turbo kamna :-)

Příspěvek od skodik » 15 pro 2010 23:30

Ahoj všichni,
představím vám svoji octavii. Koupil jsem ji v 2009,jel jsem pro ni za Mladou Bouli, nebyla zrovna v utěšeném stavu. Byla špinavá jak z venku tak zevnitř,chyběli některý věci. Cena byla 80tis a na techu 134tis km. I tak jsem se nerozmýšlel a koupil ji.
Motor : AHF
Rv. : 11/1999
výbava SLX + webasto takže vše v elektrice ,jen nemám climatronic
Úpravy: začerněný světlomety,blinkry a zadní lampy Sonar,černá maska,kola 17" ,podvozek Bilstein a struny
-35m,sedačky do kůže a černý interier,zadní origo roleta,folie na budíkách,seačky kůže a předělání na
černý interier.
Motor: vstřiky PP764 + úprava softu TDIfun

Po koupi jsem ji nechal profi vyčistit,koupil chybějící ovladač zrcátek,vyměnil olej a začal zjistovat co a jak,blbě startovala a i řazení nešlo nejlíp.Po koupi kabelu jsem opravil startování.Pak se vyměnily brzdy za Bremba Maxy,podvozek Bilstein a struny -35mm, zadní lampy sonar,černý přední světla s maskou,kola autstilo 17". Pak následovala návštěva u TDIfuna kde se vyměnili vstřiky za PP764 a doladil mi to na velmi pěkných 104kw a nadiktoval co mám vyměnit atd. Takže se měnili hydrocvoci,origo váha vzduchu a ještě půjde jednohmotná spojka s obložením HSD. Taky jsem měnil hadičky ,,silikonové" za silikonové. Vyčistil jsem turbo.
Něco jsem jistě zapomněl,dodám,na autě většinou praciji sám mimo specializovanách akcí :-)

Fotky dodám zítra mám je v druhým PC

Uživatelský avatar
talec
Příspěvky: 224
Registrován: 05 srp 2010 22:40

Re: Octavia AHF turbo kamna :-)

Příspěvek od talec » 15 pro 2010 23:37

Ať slouží a hodně km bez nehod :-)
Golf IV TDI .:R, EGR + KAT + MAF OFF,70/60.3 Duplex exhaust, HDS 57, 312x25/256x22, Soft by TDIfun.cz ( 203PS 429Nm)[/url]
HW: http://autosmetana.cz/
SW: http://www.tdifun.cz/


Vůně California Scents zde - http://jakuma.cz/cz_california-scents,203.html

Uživatelský avatar
HANZTD
Příspěvky: 858
Registrován: 22 bře 2009 12:33
Bydliště: ÚSTÍ NAD LABEM
Kontaktovat uživatele:

Re: Octavia AHF turbo kamna :-)

Příspěvek od HANZTD » 15 pro 2010 23:44

HÓÓÓDNĚ PRÁCE SMĚREM VPŘED ;-) *thumbs up* PEVNÝ NERVY ]:->
OI 66 AGR rv 97 4x4 SEDAN NESERIE ! POWERED BY Já + TDIfun + TDIgarage ! :\'(
T5 77 AXB rv 04 2x4 LÓ0NG NESERIE ! POWERED BY Já + TDIfun + TDIgarage ! :\'(
PC NEANDRTÁLEC 774634483 hanzoctavia@seznam.cz

jajic
Příspěvky: 102
Registrován: 13 čer 2010 12:27

Re: Octavia AHF turbo kamna :-)

Příspěvek od jajic » 15 pro 2010 23:47

jj......ale práce vlastníma rukama potěší *thumbs up*
tak hodně úspěchů

Uživatelský avatar
skodik
Příspěvky: 104
Registrován: 15 pro 2010 16:01
Bydliště: u Strakonic

Re: Octavia AHF turbo kamna :-)

Příspěvek od skodik » 16 pro 2010 09:38

díky kluci,sám si dělám samozřejmě jen ty drobnosti na co stačím,...tady je pár fotek pro představu jak jsem ji koupil
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
skodik
Příspěvky: 104
Registrován: 15 pro 2010 16:01
Bydliště: u Strakonic

Re: Octavia AHF turbo kamna :-)

Příspěvek od skodik » 16 pro 2010 09:44

A tady jsou poslední fotky jak vypadá ted. Nebudu sem dávat fotky jak jsem čistil turbo nebo sání :-) to znáte sami dobře jakej je tam humus. Kola půjdou ještě udělat a nebo jiný,uvidíme....
ty světla jsou ted světlejší ,trochu jsem to přehnal a svítilo to blbě.Tak jsem to stáhle smirkem a je to tak jak to má být. Jo a na face předek to předělávat nebudu tak jako nebude RS nárazník....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
skodik
Příspěvky: 104
Registrován: 15 pro 2010 16:01
Bydliště: u Strakonic

Re: Octavia AHF turbo kamna :-)

Příspěvek od skodik » 16 pro 2010 09:57

a zatím poslední sada fotek auto u Funa.... měl sním velký trápení. Já si nemyslel,jak mi to jede a brzda ukázala jak jsem na tom, do toho hydrocvoci zpívali svoje a občas si klouzla spojka. Myslel jsem,že mi vymění vtsřiky a pošle domů,ale naštěstí nademnou nezlomil hůl a pustil se do toho. Cestu domů po D1 jsem si užíval jak malý kluk. Bylo to jako bych si koupil nový auto. Vysvětlovat v práci proč jsem jel přes celou republiku, když mi chip udělá za 4tis u kauflandu po tom co jsem viděl u Zdendy nemělo cenu. Nemluvě,že někteří to nemůžou skousnout,např. kamarád má 528i e39 a má menši točák než já ......ještě jednou díky za Zdendovo trpělivost, běhal jsem mu po dílně jak utržený vagon a sposta vyrušování a blbých dotazu,ten den měl ty peníze těžce vydřený :-) :-) :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
skodik
Příspěvky: 104
Registrován: 15 pro 2010 16:01
Bydliště: u Strakonic

Re: Octavia AHF turbo kamna :-)

Příspěvek od skodik » 22 pro 2010 11:39

Tak dneska došel další díl skládačky koupený tady z fora. Nandávat se bude až na jaře s plánovanýma opravama a úpravama nárazniku.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Zbyšek
Příspěvky: 90
Registrován: 30 bře 2009 19:12
Bydliště: Pustiměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Octavia AHF turbo kamna :-)

Příspěvek od Zbyšek » 24 pro 2010 14:48

řek bych že je to zbytečný tam dávat, coller nebude mít o moc větší účinnost než sériovka (beru podle velikosti) a ty hadice když vidím hodě zdaru až se ti někde povolí sponka je to samá redukce redukce a funkčnost bude stejná, podle mě je lepší tam už dát pořádnej coller a vedení udělat sakum pikum nové, bude to funkční a spolehlivé a ne tady ten bastl trubek hadic a miliónů sponek :-)
Škoda Octavia 1960
Passat B5 TDi das auto ...
Seat Ibiza spotr TDi 170kw 450Nm

Uživatelský avatar
skodik
Příspěvky: 104
Registrován: 15 pro 2010 16:01
Bydliště: u Strakonic

Re: Octavia AHF turbo kamna :-)

Příspěvek od skodik » 24 pro 2010 17:44

cooler je bych řekl dostatečný a větší než serie a na prostředku bude i líp chladit. Na fotce je stav jak jsem to koupil a to neznamená,že to takhle půjde na auto. Půjdou jiný spony a trubky a i hadice. Ještě řeším kudy povedu trubky a do jara mám času dost to promyslet. Jinak co všichni používají jsou ty 230mm na výšku,já mám 16mm. Každopádně lepší než ten co tam je. Až půjdu s výkonem odost výše tak pak koupím odpovídající velikost. Je možný,že se pletu... :-P

Odpovědět